A  B  C  Č  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  Ř  S  Š  T  U  V  W  X  Y  Z  Ž
0  1  2  3  4  5  6  7  8  9
A-Ž

Rychlé hledání

Země:
Činnost:
Vystavovatel:
Č. stánku:

Federal Agency on Press and Mass Communications of the Russian Federation (S203)

Strastnoy bul. 5
127994 Moscow
Russia
  • Andrey Zvezdenkov,
  • ,
tel.: +7 916 674 4319
Federální agentura Ruské federace pro tisk a masovou komunikaci je státním regulačním orgánem, začleněným do hierarchie moderní ruské vlády. Podle informací ruských vládních webových stránek agentura zodpovídá za "a) výkon a vymáhání práva a poskytování státních služeb v oblasti vytváření a fungování masmédií a masové komunikace, televize a rozhlasu, využívání spektra radiových frekvencí a orbitálních pozic komunikačních družic pro potřeby televizního a rozhlasového vysílání, rozvoj prostředků masové komunikace a šíření masmédií v oblasti informační výměny, vysílání doplňkových informací, počítačové sítě běžného užití v oblasti elektronických masmédií, tisk, činnosti v oblasti vydavatelské a polygrafické; b) správu celostátních rejstříků masmédií a masové komunikace, společností televizního a rozhlasového vysílání, výrobců audio a video programů".